Analog High Definition firmy NOVUS

Technologia AHD to idealny sposób na modernizację istniejących systemów. Charakteryzuje się możliwością przesyłania sygnału na duże odległości do 500 metrów w jakości HD. Kamery pracują posługując się zwykłym kablem koncentrycznym a więc można powiedzieć że bazują na starej instalacji kamer analogowych. Kolejnym udogodnieniem jest możliwość współdzielenia systemu z istniejącymi kamerami analogowymi. Nowy rejestrator umożliwia nam zapis kamer AHD oraz istniejących analogowych. Najczęstszym przypadkiem modernizacji jest zamiana jednej, dwóch kamer o najsłabszych parametrach na kamery AHD. Nie obciąży to zbytnio naszego budżetu a pozwoli na modernizację etapami rozłożonymi w czasie. Klienci którzy korzystali z naszych usług instalacji kamer analogowych mogą liczyć na wysokie upusty. Możemy sobie na to pozwolić, ponieważ instalujemy systemy z najwyższą starannością z dobrej jakości osprzętem. Pozwala nam to znacznie zmniejszyć ilość prac modernizacyjnych.novus_2novus_1novus

CCTV (ang. Closed Circuit Tele Vision)

Projektując system monitoringu telewizyjnego opieramy się na analizie Państwa potrzeb. Większość inwestorów ma dylemat czy postawić na system analogowy czy mega pikselowy. Na podstawie założeń dotyczących skuteczności ochrony przedstawiamy trzy podstawowe koncepcje związane ze sposobem transmisji i zapisywania sygnału audio-video.

Nasze systemy przygotowane są do monitorowania prywatnych posesji, biur, sklepów, magazynów, warsztatów oraz składów budowlanych.


System zwiększonej jakości rozpoznawania twarzy

Nowa seria kamer z chipsetem Wise Net III

samsungcctv
Dyski twarde do monitoringu

Dyski twarde do monitoringu Serii WD PURPLEHDD Re oraz HDD Se, przeznaczone są do pracy ciągłej w systemach monitoringu odznaczających się podwyższoną temperaturą otoczenia. Dyski te są niezawodne i zapewniają doskonałą jakość obrazu. Wszystkie dyski wyposażone są w technologię AllFrame oraz mechanizm transmisji strumieniowej Tler ATA ograniczajacy zjawisko pomijania pojedynczych klatek wideo podczas zapisu przez rejestrator monitoringu. Ma to szczególne znaczenie wówczas kiedy jest potrzeba odnaleźć szczegóły w zapisie wymagającym poklatkowania obrazu.

Przy doborze dysku bardzo ważnym kryterium jest niskie zużycie energii systemów które wymagają ciągłej pracy urządzeń i odznaczają się podwyższoną temperaturą. Dzięki unikatowej technologii IntelliSeek dyski WD Purple obliczają optymalną szybkość wyszukiwania ścieżek. Pozwala to obniżyć zużycie energii, emisję hałasu i poziom wibracji, które mogą powodować uszkodzenia i prowadzą do przyspieszonego zużycia standardowych dysków twardych klasy desktop. Inwestycja w wyspecjalizowane dyski twarde do monitoringu daje poczucie bezpieczeństwa i zapewnia długotrwałe korzystanie ze wszystkich ich zalet.Dyski twarde WD Purple są zoptymalizowane pod kątem obsługi nawet 32 kamer wideo HD (high-definition). Umożliwia to łatwą modernizację i rozbudowę systemu zabezpieczeń w przyszłości.

Seria HDD Re

Przeznaczone do systemów monitoringu w małych i średnich przedsiębiorstwach oraz do systemów monitoringu klasy enterprise, używających do 64 kamer.

Seria HDD Se

Przeznaczone do systemów monitoringu klasy enterprise w średnich i dużych przedsiębiorstwach, używających nieograniczonej liczby kamer, w tym do zastosowań krytycznych dla misji przedsiębiorstwa.

 

Koszt dysku o pojemności 2TB to około 350zł, 4TB - 680zł, 6TB – 1100zł


wd_1

dysk

Dane techniczne i porównanie dysków

Pobierz PDF

pobierz_PDF_1

1td2td_1


 
Copyright 2013 by Jarosław Soiński, wykonanie: PRODO tworzenie stron