Wsparcie techniczne

Naszym klientom oferujemy pełne wsparcie techniczne. W skład działu technicznego wchodzi pomoc techniczna oraz serwis. W razie pytań dotyczących funkcjonowania urządzeń i ich obsługi prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta pisząc na niżej podany adres e-mail. Na wszystkie pytania i wątpliwości staramy się odpowiedzieć w tym samym dniu. W okresie gwarancyjnym osobiście demontujemy, wysyłamy i ponownie montujemy serwisowane urządzenia. Na prośbę klienta montujemy podzespoły zastępcze tak aby przywrócić ciągłość funkcjonowania niezbędnych instalacji. Oferujemy również naprawę sprzętu komputerowego oraz urządzeń peryferyjnych.

Umowy serwisowe 

Dzięki zawarciu umowy serwisowej klient ma gwarancję, że wykorzystywane będą wyłącznie najwyższej jakości, oryginalne części zamienne. Jako autoryzowany przedstawiciel wiodących producentów dysponujemy częściami zamiennymi, na które jest największe zapotrzebowanie. Ich zapasy mogą być szybko uzupełnione dzięki regionalnym dystrybutorom, z którymi współpracujemy.

Czynne:

pn.- pt. 8:00-18:00

    sob. 8:00-15:00

Dane kontaktowe:  

tel.: +48 664 264  526

 e-mail: esazab@gmail.com
Konserwacje sprzętu IT

- serwerownie

- komputery

- drukarki

- okablowanie sieciowe

- zasilacze awaryjne UPS 

- zakładanie nowych stanowisk komputerowych

- konserwacje prewencyjne obejmują czyszczenie sprzętu, sprawdzenie instalacji i środowiska pracy, kontrolę mechaniczną, pomiary i regulacje, sprawdzenie stanu akumulatorów i systemu, analizę dziennika zdarzeń, niezbędne działania i ewentualne naprawy. 

Obsługa informatyczna

Świadczymy usługi konserwacji sprzętu informatycznego dla biura, urzędu, magazynu, szkoły oraz zakładów przemysłowych. Termin prac możemy dostosować tak aby nie blokować możliwości wykonywania zadań przez pracowników. Działamy w sposób dyskretny i z pełną dbałością o miejsce w którym znajduje się serwisowany sprzęt i urządzenia. po wykonaniu prac wystawiamy protokół z wyszczególnieniem oraz opisem aktualnego stanu urządzeń  które podlegały konserwacji. Prowadzimy dokumentację serwisową. Na wymienione urządzenia wystawiamy niezbędne dokumenty takie jak deklaracja zgodności, oraz certyfikaty CE.


 
Copyright 2013 by Jarosław Soiński, wykonanie: PRODO tworzenie stron