PROMOCJE DLA NASZYCH KLIENTÓW


Współpracujemy z najlepszymi producentami, oraz dystrybutorami systemów zabezpieczeń, Wszelkie wyceny i propozycje zabezpieczeń przeprowadzamy bezpłatnie.


Jako autoryzowany zakład instalacyjny automatyki bram Nice proponujemy naszym Klientom 5-letnią gwarancję na automatykę do bram.

Należy przypomnieć że zakup produktu u pośrednika, który nie jest Partnerem Handlowym Nice, powoduje, że dane urządzenie nie jest objęte jakimkolwiek programem gwarancyjnym. Zgodnie z obowiązującymi przepisami tylko i wyłącznie Nice Polska Sp. z o.o. jest uprawniona do sprzedaży i dystrybucji produktów z oficjalną gwarancją producenta. Sprzedawcy oferujący swoje, inne od oficjalnych dokumenty potwierdzające uzyskanie gwarancji wprowadzają Kupującego w błąd i postępują niezgodnie z polskim prawem.

Podstawowym warunkiem uzyskania gwarancji jest zakup produktu u Partnera Handlowego Nice oraz dokładne wypełnienie aktualnej karty gwarancyjnej firmy Nice Polska

Aby przedłużyć gwarancję do 5 lat należy przekazać  instalatorowi standardową 2-letnią gwarancję wystawioną w dniu instalacji oraz dokonać wpłaty 100zł netto za nową 5-letnią gwarancję na zainstalowany napęd

Możliwość bezpłatnego przedłużenia okresu gwarancyjnego dotyczy tylko urządzeń wyposażonych w specjalny typ karty gwarancyjnej dołączanej do produktów Nice w czasie trwania promocji.

wzór karty 5-letniej.

Wszystkie podzespoły instalowanej automatyki Nice pochodzą od Oficjalnego Partnera.

Źródło:  http://www.nice.pl/
5_LAT 
Copyright 2013 by Jarosław Soiński, wykonanie: PRODO tworzenie stron